rozumiem
            
Ta strona korzysta z plików cookies w celu zebrania informacji na temat preferencji językowych użytkownika strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na korzystanie przez nasz serwis z twoich informacji w postaci plików cookies, za pomocą ustawień przeglądarki internetowej możesz określić konkretne warunki przechowywania ciasteczek.
        
Hamana logo

HAMANA to marka luksusowej bielizny produkowanej w Polsce z europejskich materiałów.

HAMANA jest producentem zmysłowej bielizny damskiej. Nasze wyroby produkowane są z surowców o najwyższej jakości. Aby nadać swoim produktom niepowtarzalny i jedyny charakter projektanci firmy wykorzystują materiały sprowadzane z Francji, Austrii oraz Włoch.

Misja firmy polega na nowym podejściu do bielizny, które przeobraża rzeczy codzienne w wyjątkowe. Dając poczucie pewności siebie, wyzwala energię i sexapil. Wydobywa piękno drzemiące w każdej kobiecie.

Już 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.
W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie niezbędne informacje,
które znajdziesz pod linkiem: Ochrona danych osobowych.

 

Dowiesz się z niego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz związane z tym prawa. W związku z tym e-mailem nie musisz przekazywać nam żadnych informacji ani żadnych Twoich danych osobowych, w tym hasła.